مجله طراحی
مجله طراحی
گردنبند

Sakura

گردنبند گردنبند بسیار انعطاف پذیر است و از قطعات مختلفی ساخته شده است که به صورت یکپارچه به هم چسبانده می شوند تا آبشار زیبایی را در ناحیه گردن زنان ایجاد کنند. گلهای وسط در سمت راست می چرخند و در آنجا امکان استفاده از قطعه کوتاهتر گردنبند سمت چپ به طور جداگانه به صورت سینه بند وجود دارد. گردنبند با توجه به شکل سه بعدی و پیچیدگی قطعه بسیار سبک است. وزن ناخالص آن 362.50 گرم ساخته شده 18 عیار است و 518.75 قیراط سنگ و الماس

نام پروژه : Sakura, نام طراحان : Nada Khamis Mohammed Al-Sulaiti, نام مشتری : Hairaat Fine Jewellery .

Sakura گردنبند

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.