مجله طراحی
مجله طراحی
برنامه وفاداری کارت اعتباری

Education Currency

برنامه وفاداری کارت اعتباری این یک برنامه وفاداری کارت بانکی همکارانه است که بین بانک صادر کننده و موسسه آموزش شریک حمایت می شود و به صورت حقوقی برای ساعت های یادگیری که در واحدهای بزرگتر انباشته می شود ، که حقوق ساعتی اعتباری است که با هزینه خود از طریق کارت به دارنده کارت داده می شود ، پاداش می دهد. پس از گذراندن دوره آموزش در این مؤسسه آموزشی شریک ، بازخرید می شود. در ازای دریافت ساعت اعتبار داده شده ، بانک با این موسسه توافقنامه اشتراک هزینه های مبادله ای را صادر می کند. هدف این پروژه حمایت مالی از مردم برای دستیابی به اهداف آموزش و پرورش و بخش آموزش است.

نام پروژه : Education Currency, نام طراحان : Youssef Abdel Zaher, نام مشتری : Youssef Abdel Zaher.

Education Currency برنامه وفاداری کارت اعتباری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.