مجله طراحی
مجله طراحی
نورپردازی فرو رفته

Drop

نورپردازی فرو رفته Drop یک نور مناسب است که به دنبال زیبایی شناسی مینیمالیستی و یک فضای آرام است. الهام بخش آن از نور طبیعی ، خنک شدن ، چراغهای روشنایی ، ترکیب و آرامش بوده است. یک همجوشی یکپارچه بین عملکرد و زیبایی ، هارمونی کاملی که از سقف و اتصالات نور حاصل می شود. Drop به منظور ایجاد یک طراحی داخلی که به صورت طبیعی ، مینیمالیستی و دنج جریان می یابد به عنوان یک شیب و نه اختلال طراحی شده است. هدف ما این بوده است که روندهای زیبایی شناختی را بدست آوریم و آنها را به مقادیر طراحی تبدیل کنیم تا از این نورگیر جدید استفاده شود. ظرافت و عملکرد ، کاملاً متحد.

نام پروژه : Drop, نام طراحان : Rubén Saldaña Acle, نام مشتری : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Drop نورپردازی فرو رفته

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.