مجله طراحی
مجله طراحی
هنر تجسمی

Scarlet Ibis

هنر تجسمی این پروژه دنباله ای از نقاشی های دیجیتالی Scarlet Ibis و محیط طبیعی آن است ، با تأکید ویژه بر رنگ و رنگ پر جنب و جوش آنها که با رشد پرنده شدت می یابد. این اثر در بین محیط های طبیعی با ترکیب عناصر واقعی و تخیلی که ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهند ، توسعه می یابد. ابلیس سرخچه یک پرنده بومی آمریکای جنوبی است که در سواحل و باتلاق های شمال ونزوئلا زندگی می کند و رنگ قرمز پر جنب و جوش یک منظره بصری برای بیننده به وجود می آورد. این طرح با هدف برجسته سازی پرواز پرنفس ابلیس مروارید و رنگهای پر جنب و جوش جانوران گرمسیری انجام شده است.

نام پروژه : Scarlet Ibis, نام طراحان : Gabriela Delgado, نام مشتری : GD Studio C.A.

Scarlet Ibis هنر تجسمی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.