مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

La Chaise Impossible

صندلی طراحی تمیز جذاب. "صندلی غیرممکن" تنها در دو پا ایستاده است. سبک وزن است؛ 5 تا 10 کیلوگرم. برای حمایت از حداکثر 120 کیلوگرم قدرتمند است. ساخت آن ساده ، زیبا ، مقاوم ، جاودانه ، ضد زنگ ، بدون پیچ و ناخن است. این ماژولار برای چندین موقعیت و کاربردهای مختلف است ، یک قطعه هنری ، آن را صخره می کند ، سرگرم کننده است ، کاملاً بازیافتی و سازگار با محیط زیست ، ساخته شده از چوب جامد و لوله های آلومینیومی ، طراحی شده برای ماندگاری برای همیشه. (این سازه می تواند از مواد مختلفی مانند پلاستیک ، فلزات یا بتن برای اماکن عمومی ساخته شود. صندلی در پارچه یا چرم)

نام پروژه : La Chaise Impossible, نام طراحان : Enrique Rodríguez "LeThermidor", نام مشتری : LeThermidor.

La Chaise Impossible صندلی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.