مجله طراحی
مجله طراحی
میز طراح

Curly

میز طراح این جدول چند منظوره توسط طراحان اصل Bean Buro ، Kenny Kinugasa-Tsui و Lorene Faure طراحی شده است. این یک عنصر اصلی در یک فضای داخلی است. شکل کلی پر از منحنی های wiggly بازیگوش است ، که به طور چشمگیری با جداول رسمی متقارن رسمی در تضاد است ، بنابراین به عنوان یک قطعه مجسمه ای برای جلب توجه و تعامل با کاربران در نظر گرفته شده است. منحنی ها در نگاه اول تصادفی به نظر می رسند ، اما هر منحنی با دقت طراحی شده است تا انواع موقعیت های صندلی و تعاملات اجتماعی را تشویق کند.

نام پروژه : Curly , نام طراحان : Bean Buro, نام مشتری : Bean Buro.

Curly  میز طراح

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.