مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت

Zeitgeist

ساعت ساعت منعکس شده است zeitgeist ، که با مواد هوشمند ، فناوری و بادوام همراه است. چهره پیشرفته این محصول توسط بدنه کربن نیمه توروس و نمایش زمان (سوراخ های سبک) نشان داده شده است. کربن به عنوان یادگار گذشته ، بخش فلزی را جایگزین می کند و بر کارکرد ساعت تأکید می کند. عدم وجود بخش مرکزی نشان می دهد که نشانگر LED نوآورانه جایگزین مکانیسم کلاسیک ساعت می شود. نور پس زمینه نرم را می توان زیر رنگ مورد علاقه صاحب آنها تنظیم کرد و یک سنسور نور قدرت روشنایی را کنترل می کند.

نام پروژه : Zeitgeist, نام طراحان : Dmitry Pogorelov, نام مشتری : NCC Russia.

Zeitgeist ساعت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.