مجله طراحی
مجله طراحی
انژکتور اپی نفرین

EpiShell

انژکتور اپی نفرین EpiShell بیش از یک وسیله پزشکی در زندگی روزانه حاملان است اما یک یاور دوستانه زندگی است. این یک راه حل کاربر محور برای ناقلان تزریق اپی نفرین با هدف کاهش ترس کاربران از استفاده از انژکتور است ، به بیماران یادآوری می کند که روزانه و باهوش تر آن را برای انجام تزریق در مواقع اضطراری انجام دهند. این دستگاه از شارژر تلفن همراه یکپارچه ، اتصال بلوتوث ، هدایت صدا و پوسته خارجی قابل تعویض برخوردار است. کاربران از طریق برنامه خود در تلفن هوشمند ، می توانند به راحتی عملکردهای آن را مانند IFU ، اتصال بلوتوث ، تماس با ظهور و Refill / Exp کنترل کنند.

نام پروژه : EpiShell, نام طراحان : Hong Ying Guo, نام مشتری : .

EpiShell انژکتور اپی نفرین

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.