مجله طراحی
مجله طراحی
عصا های چند منظوره

Lazarus

عصا های چند منظوره یک دستگاه نیروی انسانی غیر الکتریکی ساده ، ممکن ، برای تعامل و توان بخشی اجتماعی معلولان طراحی شده است. برای عدم وجود ناخوشایند ، کاملاً از روند پیاده روی شخص عادی تقلید می کند. به عنوان نمونه ، همیشه بازوی طرف دیگر پا را حرکت دهید. ناتوان پا با این کار می تواند از پله ها صعود کند زیرا می تواند عصا را مستقر کند. همچنین عصا را می توان به یک صندلی مناسب تبدیل کرد. اگر اینطور نیست ، لازاروس عصا را بار می کند. به عنوان یک دستگاه پزشکی ، لازاروس کارآمد است زیرا کاربر می تواند به تدریج و به طور خودکار در تعامل اجتماعی عادی توانبخشی کند ، و از کار برای توانبخشی کنار نماند

نام پروژه : Lazarus, نام طراحان : Sung-Hyeon Yoo, نام مشتری : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus عصا های چند منظوره

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.