مجله طراحی
مجله طراحی
هویت شرکتی

10 Year Logo

هویت شرکتی خلاصه این بود که یک آرم ایجاد کنیم که نه تنها 3M 3 Polarizing Light را نشان دهد بلکه آن را به عنوان یک برند برتر در لامپ های میز نیز به بازار عرضه می کند. استفاده از ایده همپوشانی پرتوهای نوری که باعث آرامش چشم ها می شود ، نشان دهنده تجربه ضد تابش نور است. همپوشانی ها به گونه ای طراحی شده اند که جشن آتش بازی ها را به تصویر می کشد. عدد ده در مقابل گرافیک قرار دارد و وضوح اعداد را نشان می دهد که به دلیل تابش خیره کننده هیچ بازتابی در آن وجود ندارد. از رنگ های طلایی و نقره ای برای نشان دادن احساس عالی لامپ ، کیفیت و همچنین تکنولوژی خود برند استفاده می شود.

نام پروژه : 10 Year Logo, نام طراحان : Lawrens Tan, نام مشتری : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo هویت شرکتی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.