مجله طراحی
مجله طراحی
هویت شرکتی

10 Year Logo

هویت شرکتی خلاصه این بود که یک آرم ایجاد کنیم که نه تنها 3M 3 Polarizing Light را نشان دهد بلکه آن را به عنوان یک برند برتر در لامپ های میز نیز به بازار عرضه می کند. استفاده از ایده همپوشانی پرتوهای نوری که باعث آرامش چشم ها می شود ، نشان دهنده تجربه ضد تابش نور است. همپوشانی ها به گونه ای طراحی شده اند که جشن آتش بازی ها را به تصویر می کشد. عدد ده در مقابل گرافیک قرار دارد و وضوح اعداد را نشان می دهد که به دلیل تابش خیره کننده هیچ بازتابی در آن وجود ندارد. از رنگ های طلایی و نقره ای برای نشان دادن احساس عالی لامپ ، کیفیت و همچنین تکنولوژی خود برند استفاده می شود.

نام پروژه : 10 Year Logo, نام طراحان : Lawrens Tan, نام مشتری : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo هویت شرکتی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.