مجله طراحی
مجله طراحی
مبل مدولار

Cloche Sofa

مبل مدولار مبل Cloche بدنه ای از کار است که عنصری از زندگی شهری را به objets d'art منتقل می کند. می توان از آن به عنوان مجسمه ، نور محیط یا یک مبل مدولار استفاده کرد. این نمایانگر تکامل چشم انداز است که استانداردهای ساختاری و عناصر مصالح ساختمانی را برچیده می کند ، و یک ماده یافت شده را به یک طراحی پیچیده بازگرداند ، و یک شکل مشترک را در یک آمالگام معنی دار شکل می دهد. این قطعه اشیاء را که از مصارف اصلی خود پیروی می کند ، دور انداخته می شود ، دور انداخته می شوند ، بازسازی و بازسازی می شوند.

نام پروژه : Cloche Sofa, نام طراحان : Carlo Sampietro, نام مشتری : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa مبل مدولار

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.