مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم نظارت بیمار

Touch Free Life Care

سیستم نظارت بیمار تختخواب بدون لمس مجهز به تراشه های تعبیه شده برای نظارت بر عملکردهای فیزیولوژیکی می باشد. بیماران می توانند دمای تشک و وضعیت تخت خود را با رابط بصری کنترل کنند بدون اینکه مجبور به تماس با پرستار برای این کارها شوند. همچنين از اين صفحه توسط پرستار براي نگهداري پرونده داروها و مايعات تجاري استفاده مي شود كه در بخش پرستار به رابط فرستاده مي شود. رابط در ایستگاه پرستار هرگونه تغییر در پارامترهایی از قبیل دمای بدن بیمار ، فشار خون ، الگوی خواب و میزان رطوبت را نشان می دهد و هشدار می دهد. بنابراین بسیاری از ساعات کارکنان با استفاده از TLc قابل ذخیره می باشند.

نام پروژه : Touch Free Life Care, نام طراحان : nikita chandekar, نام مشتری : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care سیستم نظارت بیمار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.