مجله طراحی
مجله طراحی
ساختمان مختلط

The Mall

ساختمان مختلط مرکز خرید در صحرا واقع شده است. ایده طراحی مبتنی بر انحلال برنامه ساختمان برای ایجاد یک منطقه فرهنگی و تجاری از خارج از آن است که در اطراف آن تأثیر خواهد گذاشت. فضاهای شهری ادغام شده در مجتمع فعالیت های زیادی را در بر می گیرد و تعامل فرهنگی در منطقه را غنی تر می کند. به جای اینکه مانند یک ساختمان بسته جدا از هم عمل کند ، از زندگی خیابان در کل منطقه پشتیبانی خواهد کرد. چیدمان مجتمع ، جهت گیری ساختمانها و جزئیات نما به منظور حمایت از مؤثرترین منابع منابع طبیعی طراحی شده است.

نام پروژه : The Mall, نام طراحان : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, نام مشتری : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall ساختمان مختلط

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.