مجله طراحی
مجله طراحی
Wc آویزان

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Wc آویزان Isvea با افزودنی خلاقانه ، WC معمولی را به B + تبدیل می کند ، یک سرویس بهداشتی همه کاره که می تواند در توالت های عمومی و همچنین حمام های خصوصی مورد استفاده قرار گیرد. B + WC در مقایسه با یک سرویس بهداشتی معمولی یک قابلمه دیواری کوچکتر دارد. فرم جمع و جور دور آن استفاده ی مؤثر از فضا را ارائه می دهد. WC جدید W + cleaRing حاشیه ای ندارد. بدون حاشیه پنهان ، به این معنی است که هیچ مکانی برای مخفی کردن میکروب ها وجود ندارد. طراحی بهداشتی B + WC تمیز کردن کاسه را آسان می کند که باعث کاهش مصرف آب و همچنین نیاز به استفاده از مواد شیمیایی حمام برای محیط زیست می شود.

نام پروژه : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , نام طراحان : Isvea Eurasia, نام مشتری : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Wc آویزان

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.