مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

Tempo House

خانه مسکونی این پروژه مرمت کامل یک خانه به سبک استعماری در یکی از جذاب ترین محله های ریودوژانیرو است. در یک سایت خارق العاده ، پر از درختان و گیاهان عجیب و غریب (طرح اولیه چشم انداز توسط معمار معروف منظر Burle Marx) ، هدف اصلی ادغام باغ بیرونی با فضاهای داخلی با باز کردن پنجره ها و درهای بزرگ بود. دکوراسیون دارای مارک های مهم ایتالیایی و برزیلی است و مفهوم آن این است که آن را به صورت بوم در اختیار داشته باشید تا مشتری (یک مجموعه هنری) بتواند قطعات مورد علاقه خود را به نمایش بگذارد.

نام پروژه : Tempo House, نام طراحان : Gisele Taranto, نام مشتری : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House خانه مسکونی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.