مجله طراحی
مجله طراحی
تابه Wc Wall Hang

4Life

تابه Wc Wall Hang کاسه توالت 4life جای خود را در حمام با فرم جامد و کاربردی خود به عنوان تصویر جدید تسلط مشخصه می دهد. کاسه توالت دوستانه با محیط زیست هر دو تحت تأثیر زیبایی و زیبایی آن قرار می گیرد و به طبیعت آن توجه دارد ... رویکرد کلی در مجموعه جلد باریک طراحی طراحی آسانسور و قفل مجموعه صندلی توالت دکمه های کنترل عملکرد است که در قسمت داخلی مجموعه پوشانده می شود. دکمه هایی که با کاربر در تماس هستند روی مناطقی قرار می گیرند که سخت ترین آنها کثیف شدن است ، بنابراین این یک مزیت اضافی از نظر بهداشت است.

نام پروژه : 4Life, نام طراحان : SEREL Seramic Factory, نام مشتری : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life تابه Wc Wall Hang

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.