مجله طراحی
مجله طراحی
دستشویی

SEREL Purity

دستشویی سرل پوری واشباشین با فرم کاسه ای منحصر به فرد و شگفت انگیز جای خود را در حمام ها می گیرد. رویکرد کلی در طراحی چاله فاضلاب که نامرئی است. این رویکرد از اهمیت بسیار بالایی بر طراحی برخوردار است و باعث می شود جزئیات مفصلی توسعه یابد. با این روش دستشویی سرل خلوص خالص ، صاف ، ظریف و مطابق با هماهنگی کامل با تمامیت کلی طراحی به نظر می رسد. SEREL Purity Washbasin ، که تسلط فرم های نرم دارد ، کاربر را به آینده گرایی دعوت می کند.

نام پروژه : SEREL Purity, نام طراحان : SEREL Seramic Factory, نام مشتری : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity دستشویی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.