مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم کنترل کشتی

GE’s New Bridge Suite

سیستم کنترل کشتی سیستم کنترل کشتی ماژولار GE به گونه ای طراحی شده است که هر دو کشتی بزرگ و سبک وزن را در خود جای می دهد ، کنترل بصری و بازخورد تصویری را روشن می کند. فن آوری موقعیت یابی جدید ، سیستم های کنترل موتور و دستگاه های مانیتور کشتی ها را می توان با دقت انجام داد و در فضاهای محدود مانیتور می شوند در حالی که باعث کاهش استرس در عملگر می شوند زیرا کنترل دستی پیچیده با فناوری صفحه نمایش لمسی جدید جایگزین می شود. یک صفحه قابل تنظیم بازتاب ها را کاهش می دهد و ارگونومی را بهینه می کند. همه کنسول ها دارای دستگیره گرفتن یکپارچه برای استفاده در دریاهای خشن هستند.

نام پروژه : GE’s New Bridge Suite, نام طراحان : LA Design , نام مشتری : GE.

GE’s New Bridge Suite سیستم کنترل کشتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.