مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم کنترل کشتی

GE’s New Bridge Suite

سیستم کنترل کشتی سیستم کنترل کشتی ماژولار GE به گونه ای طراحی شده است که هر دو کشتی بزرگ و سبک وزن را در خود جای می دهد ، کنترل بصری و بازخورد تصویری را روشن می کند. فن آوری موقعیت یابی جدید ، سیستم های کنترل موتور و دستگاه های مانیتور کشتی ها را می توان با دقت انجام داد و در فضاهای محدود مانیتور می شوند در حالی که باعث کاهش استرس در عملگر می شوند زیرا کنترل دستی پیچیده با فناوری صفحه نمایش لمسی جدید جایگزین می شود. یک صفحه قابل تنظیم بازتاب ها را کاهش می دهد و ارگونومی را بهینه می کند. همه کنسول ها دارای دستگیره گرفتن یکپارچه برای استفاده در دریاهای خشن هستند.

نام پروژه : GE’s New Bridge Suite, نام طراحان : LA Design , نام مشتری : GE.

GE’s New Bridge Suite سیستم کنترل کشتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.