مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم قفسه ها

bibili

سیستم قفسه ها این قفسه ها با مفهوم هوشیار و کلاسیک ، تحت تأثیر شخصیتی قوی قرار می گیرند. این امر از محل قرارگیری معکوس قائم های مثلثی حاصل می شود ، در نتیجه حرکات پیچشی ایجاد می شود که در اعماق مختلف واحد از ارتفاع آن بازی می کنند. جلوه پویا تولید شده تقریباً به انسان مبلمان می دهد: بسته به اینکه جایی که آن را از آنجا مشاهده می کند ، به نظر می رسد از بالای شانه خود و یا گوش دادن به درها است. قفسه های "bibili" در ماژول هایی با عرض های مختلف تولید می شوند. بنابراین می توان دیوارهای برجسته با جلوه گرافیکی پر جنب و جوش ایجاد کرد.

نام پروژه : bibili, نام طراحان : Rosset Thierry Michel, نام مشتری : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili سیستم قفسه ها

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.