مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت

Hamon

ساعت هامون ساعتی است که از یک چنوار صاف و گرد و آب ساخته شده است. دست ساعت می چرخد و هر ثانیه آب را به آرامی آب می کند. رفتار سطح آب ، همپوشانی مداوم بر امواج تولید شده از گذشته تا به امروز است. منحصر به فرد بودن این ساعت نشان دادن نه تنها زمان حال بلکه تجمع و کاهش زمان است که با تغییر سطح آب در هر لحظه نشان داده می شود. هامون با کلمه ژاپنی "hamon" نامگذاری شده است که به معنی موج دار شدن است.

نام پروژه : Hamon, نام طراحان : Kensho Miyoshi, نام مشتری : miyoshikensho.

Hamon ساعت

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.