مجله طراحی
مجله طراحی
مرحله پذیرایی عروسی

Depiction

مرحله پذیرایی عروسی ست زیبایی که برای پذیرایی عروسی طراحی شده است. خیابان بزرگ پذیرای مهمان در فرش خز سفید است. احساس ذات شهر رم از طریق دروازه ، ستونهای رومی ، مجسمه ، صندلی گرد به سبک تیارا و عظیم "Fontana-di-trevi". صدای آب جاری در حالی که به تازه ازدواج کرده خوش آمد می گوید موسیقی آرامش بخش را در پس زمینه ایجاد می کند. نه فرد مجرد این تیم تا به حال ساختار واقعی را شنیده یا دیده است و هنوز هم تصویر 100٪ ساختار اصلی را دریافت کرده است ، که اعتبار آن را فقط در 20 روز ساختن هر چیزی است.

نام پروژه : Depiction, نام طراحان : Arundhati Subodh Sathe, نام مشتری : Victrans Engineers.

Depiction مرحله پذیرایی عروسی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.