مجله طراحی
مجله طراحی
میز انتهایی

TIND End Table

میز انتهایی TIND End Table یک میز کوچک و سازگار با محیط زیست با حضور بصری قوی است. بالای استیل بازیافت شده با برش جوشکاری شده با الگویی پیچیده ساخته شده است که الگوهای نور و سایه روشن را ایجاد می کند. شکل پاهای بامبو با الگوبرداری در قسمت بالای استیل مشخص می شود و هر چهارده پا از بالای استیل عبور کرده و سپس برافروخته می شود. بامبو کربنیزه شده از بالا ، الگوی دستگیری ایجاد می کند که در برابر فولاد سوراخ شده مخلوط می شود. بامبو یک ماده خام به سرعت قابل تجدید است ، زیرا بامبو یک چمن به سرعت در حال رشد است ، و نه یک محصول چوبی.

نام پروژه : TIND End Table, نام طراحان : Nils Finne, نام مشتری : FINNE Architects.

TIND End Table میز انتهایی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.