مجله طراحی
مجله طراحی
پوستر تبلیغاتی

Amal Film Festival

پوستر تبلیغاتی پوستر از جشن شاد در جشنواره ها الهام گرفته شده است. این طرح برای پذیرایی و تجلیل از تفاوت های موجود در فرهنگ غنی اسپانیا ایجاد شده است. از آنجا که اسپانیا کشوری چند فرهنگی است که سرشار از تاریخ و هویت خود است ، این پوستر برای برجسته کردن امید بین اروپایی ها و اعراب ، مسلمانان و مسیحیان طراحی شده است. این پروژه در استودیوی Barnbrook ، لندن ، انگلستان طراحی شده است. 1 هفته طول کشید تا پوستر طراحی شود. رنگها ، نوع و نمادهای مورد استفاده از تقاطع بین فرهنگهای اسپانیایی و عرب الهام گرفته شده است.

نام پروژه : Amal Film Festival, نام طراحان : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, نام مشتری : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival پوستر تبلیغاتی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.