مجله طراحی
مجله طراحی
میز جانبی

Chezca

میز جانبی Chezca یک میز جانبی است که به شما کمک می کند تا هنگام کار ، تمام مواردی را که به طور معمول در آن قرار دارد ، جمع کنید. برای فضاهای کوچک طراحی شده است ، فضای کمتری را اشغال می کند و می تواند در هر جای خانه قرار گیرد. این مرکز به عنوان یک مرکز برای همه اشیاء کوچک و وسایل کوچک کار می کند و همه چیز را در دید و دستی نگه می دارد. این یک سطح عالی برای موارد کوچک ، یک سطح جلوی نگه داشتن مجلات و لپ تاپ در هنگام شارژ و یک مکان مخفی در پشت برای نگه داشتن روتر WIFI و سازماندهی کابل های شما است. Chezca همچنین چندین منبع برق را ارائه می دهد که می توانند بصورت جداگانه بیرون کشیده شوند یا به طور نامحسوس در کنار هم آویزان شوند در صورت عدم استفاده.

نام پروژه : Chezca, نام طراحان : Andrea Kac, نام مشتری : KAC Taller de Diseño.

Chezca میز جانبی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.