مجله طراحی
مجله طراحی
میز جانبی

Chezca

میز جانبی Chezca یک میز جانبی است که به شما کمک می کند تا هنگام کار ، تمام مواردی را که به طور معمول در آن قرار دارد ، جمع کنید. برای فضاهای کوچک طراحی شده است ، فضای کمتری را اشغال می کند و می تواند در هر جای خانه قرار گیرد. این مرکز به عنوان یک مرکز برای همه اشیاء کوچک و وسایل کوچک کار می کند و همه چیز را در دید و دستی نگه می دارد. این یک سطح عالی برای موارد کوچک ، یک سطح جلوی نگه داشتن مجلات و لپ تاپ در هنگام شارژ و یک مکان مخفی در پشت برای نگه داشتن روتر WIFI و سازماندهی کابل های شما است. Chezca همچنین چندین منبع برق را ارائه می دهد که می توانند بصورت جداگانه بیرون کشیده شوند یا به طور نامحسوس در کنار هم آویزان شوند در صورت عدم استفاده.

نام پروژه : Chezca, نام طراحان : Andrea Kac, نام مشتری : KAC Taller de Diseño.

Chezca میز جانبی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.