مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

Athos

میز قهوه این میز قهوه با الهام از پانل های موزاییکی که توسط هنرمند مدرنیست برزیلی Athos Bulcao ایجاد شده است با هدف آوردن زیبایی تابلوهای وی - و رنگ های روشن و شکل های مناسب آنها - به فضای داخلی طراحی شده است. الهام فوق با یک کاردستی کودکان متشکل از چهار جعبه کبریت که به هم چسبیده بودند برای ساخت میز برای خانه عروسک ترکیب شد. با توجه به موزاییک ، جدول به یک جعبه پازل اشاره می کند. با بسته شدن ، کشوها قابل مشاهده نیستند.

نام پروژه : Athos, نام طراحان : Patricia Salgado, نام مشتری : Estudio Aker Arquitetura.

Athos میز قهوه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.