مجله طراحی
مجله طراحی
بازی چوبی

BlindBox

بازی چوبی BlindBox یک بازی چوبی است که معماها را با بازی های حافظه ترکیب می کند و احساساتی مانند شنیدن و لمس را تقویت می کند. این یک بازی به نوبه خود مبتنی بر دو بازیکن است. بازیکنی که قبل از برنده شدن دیگر بازیکن ، تیله های خود را جمع می کند. کشو های افقی توسط بازیکنان به سمت هم ترازی سوراخ های وسط آنها حرکت می کنند تا مسیرهای عمودی برای ریختن تیله ها ایجاد شود. این بازی نیاز به قابلیت های تفکر استراتژیک دارد تا بتواند حریف خود را مسدود کند ، یک حافظه خوب برای حرکات درست و توجه زیاد برای مشخص کردن مکان شما تیله ها به سمت

نام پروژه : BlindBox, نام طراحان : Ufuk Bircan Özkan, نام مشتری : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox بازی چوبی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.