مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم لجستیکی شهری

link

سیستم لجستیکی شهری Link یک سیستم لجستیکی شهری هماهنگ است که از زیرساخت های حمل و نقل عمومی موجود استفاده می کند. این سیستم توزیع یکپارچه و پایدار بار در شهر را امکان پذیر می کند. این شبکه ای است که با استفاده از ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی روباتیک ، بین مراکز ادغام ، فضاهای انبارداری محلات و مشاغل محلی ارتباط برقرار می کند. با پیگیری اتوبوس ها و تراموا وسایل نقلیه در شهر حرکت می کنند بدون اینکه ترافیکی ایجاد کند. سیستم Link فاصله های توزیع را کوتاه می کند ، در نتیجه نیاز کامیون ها را کاهش می دهد و گزینه های تحویل برای مایل آخر را باز می کند.

نام پروژه : link, نام طراحان : Ayelet Fishman, نام مشتری : Ayelet Fishman.

link سیستم لجستیکی شهری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.