مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی دفتر

Brockman

طراحی دفتر به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در تجارت معدن ، کارآیی و بهره وری جنبه های اصلی در روال تجارت است. این طرح در ابتدا از طبیعت الهام گرفته شده بود. الهام بخش دیگری که در طراحی مشهود است ، تأکید بر هندسه است. این عناصر اصلی در خط مقدم طرح ها قرار داشتند و از این طریق بصری از طریق استفاده از درک هندسی و روانی شکل و مکان ترجمه شدند. در حفظ اعتبار و شهرت ساختمان تجاری در سطح جهانی ، یک عرصه شرکتی منحصر به فرد با استفاده از شیشه و فولاد متولد می شود.

نام پروژه : Brockman , نام طراحان : Catherine Cheung, نام مشتری : THE XSS LIMITED.

Brockman  طراحی دفتر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.