مجله طراحی
مجله طراحی
مسکونی

Baan Citta

مسکونی مفهوم اصلی طراحی ایجاد Shambhala روی زمین بود - پادشاهی اسطوره ای که در متون باستانی بودایی به عنوان "سرزمین خالص" توصیف شده است. بودایی ها معتقدند که ایجاد شامباله ، ایجاد بهشت معنوی نهایی است. یکی از آرامش بخش ترین و در کمال تعجب آورترین جنبه های طراحی Baan Citta استفاده از رنگ است. از نظر محافظه کارانه ، رنگ های خنثی طرح برجسته رنگی است که توسط طراحان برای خانه های مدرن انتخاب شده است. Baan Citta مدرن بودن شادی های رنگ را روی یک پالت خنثی در میان رنگ های زمین در طبیعت نشان می دهد.

نام پروژه : Baan Citta, نام طراحان : Catherine Cheung, نام مشتری : THE XSS LIMITED.

Baan Citta مسکونی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.