مجله طراحی
مجله طراحی
جواهرات سازگار

Gravity

جواهرات سازگار در حالی که در قرن بیست و یکم ، استفاده از فن آوری های معاصر بالا ، مواد جدید یا اشکال جدید جدید اغلب ضروری به انجام نوآوری ها است ، گرانش برعکس آن را اثبات می کند. جاذبه مجموعه ای از جواهرات سازگار با استفاده از تنها نخ ، تکنیک بسیار قدیمی و گرانش ، یک منبع غیرقابل توصیف است. این مجموعه از تعداد زیادی عنصر نقره یا طلایی تشکیل شده است و دارای طرح های متنوعی است. هر یک از آنها می تواند با مروارید یا رشته های سنگی و آویز در ارتباط باشد. این مجموعه نامحدود جواهرات مختلف است.

نام پروژه : Gravity, نام طراحان : Anne Dumont, نام مشتری : Anne Dumont.

Gravity جواهرات سازگار

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.