مجله طراحی
مجله طراحی
میز ناهار خوری

Octopia

میز ناهار خوری Octopia توسط ArteNemus یک جدول مبتنی بر مورفولوژی یک اختاپوس است. طراحی بر روی بدنه مرکزی با شکل بیضوی انجام شده است. هشت پا و بازو به صورت ارگانیک ظاهر می شوند و از این بدن مرکزی امتداد دارند. یک لبه شیشه ای بر دسترسی بصری به ساختار آفرینش تأکید می کند. ظاهر سه بعدی Octopia با تضاد بین رنگ روکش چوب روی سطوح و رنگ چوب لبه ها تأکید می شود. ظهور سطح بالای Octopia با استفاده از گونه های چوبی با کیفیت استثنایی و طرز کار برجسته تأکید می شود.

نام پروژه : Octopia, نام طراحان : Eckhard Beger, نام مشتری : ArteNemus.

Octopia میز ناهار خوری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.