مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی اداری

Mundipharma Singapore

طراحی داخلی اداری دکوراسیون محل پذیرایی ، احساس بسیار مدرنی را به دفتر منتقل می کند ، مانند یک لیفت صورت جدید ، کامل با چراغ های مدور ، پانل های شیشه ای کامل ، برچسب های یخ زده ، پیشخوان مرمر سفید ، صندلی های رنگی و اشکال مختلف هندسی برای بالا بردن آن. طراحی روشن و جسورانه نشانه ای از قصد طراح برای بیرون کشیدن تصویر شرکت ها به خصوص با آمیختن آرم شرکت در دیواره ویژگی ها است. همراه با چیدمان دقیق نورپردازی در مناطق استراتژیک ، منطقه پذیرش از نظر طراحی بلند است و در عین حال بی صدا جذابیت زیبایی شناختی خود را نشان می دهد.

نام پروژه : Mundipharma Singapore, نام طراحان : Priscilla Lee Pui Kee, نام مشتری : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore طراحی داخلی اداری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.