مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت

Ring Watch

ساعت حلقه ساعت حداکثر ساده سازی ساعت مچی سنتی را از طریق حذف اعداد و دست ها به نفع این دو حلقه نشان می دهد. این طراحی مینیمالیستی هم ظاهری تمیز و ساده را ارائه می دهد که کاملاً با زیبایی شناسی چشم نواز کاملاً مطابقت دارد. تاج امضا آن هنوز ابزاری مؤثر برای تغییر ساعت در حالی که صفحه نمایش پنهان جوهر الکترونیکی آن ، گروههای رنگی واضح را با تعریف استثنایی نشان می دهد ، در نهایت حفظ جنبه آنالوگ و در عین حال ماندگاری بیشتر باتری است.

نام پروژه : Ring Watch, نام طراحان : Javier Vallejo Garcia, نام مشتری : JVG - Javier Vallejo Garcia.

Ring Watch ساعت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.