مجله طراحی
مجله طراحی
آپارتمان بزرگ

Attractive Arc

آپارتمان بزرگ این مورد مجموعه ای از آپارتمانهای بزرگ طبقه مسطح در طبقه بالا است. مساحت ساخت 260 متر مربع است. گروه مشتری مستقر توسط توسعه دهنده باید خانواده هایی با جمعیت بیشتر باشد. اما صاحب این پرونده خانواده سه نفره است. بنابراین عملکردهای مرتب شده ریز ساختار اصلی بی اهمیت و تنگ به نظر می رسند. با توجه به این ، ما تغییرات نسبتاً بزرگی در چیدمان نقشه کل فضا ایجاد کرده ایم. با شکسته شدن حالت چیدمان معمولی خانواده. بیشتر مناطق عملکردی به جز اتاق های خواب ، حمام و غیره فازی شده اند. در همین حال ، به عنوان یک مسکن ، متعلق به آن است

نام پروژه : Attractive Arc, نام طراحان : Sheng Tao, نام مشتری : DEESEN.

Attractive Arc آپارتمان بزرگ

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.