مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی

Wild Life

طراحی داخلی طراحی همه چیز در مورد خلاقیت است و خلاقیت همه چیز در مورد سورپرایز است! وقتی زندگی وحشی با مدرنیسم روبرو می شود و کاملاً در هماهنگی قرار می گیرد ، این زمانی است که شگفتی ها به وجود می آیند! طراح سادگی مدرن را با ماجراهای قومی برای فضایی بی نظیر ترکیب کرد. او از پالت رنگی خنثی از رنگ های سفید ، بژ و خاکستری برای دیوارها و مبلمان استفاده کرد و علاوه بر آن از لهجه های رنگی در هنرهای دیواری و وسایل روشنایی استفاده کرد. برای بیان در هنگام ورود ، طراح یک مبل پرواز پوست گاو را به همراه توپ های شیشه ای حلق آویز پر از گیاهان مصنوعی برای ظاهری پر جنب و جوش تازه معرفی کرد. از زندگی وحشی لذت ببرید!

نام پروژه : Wild Life, نام طراحان : Shosha Kamal, نام مشتری : Shosha Kamal Designs.

Wild Life طراحی داخلی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.