مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی سالن

Bessa

صندلی سالن صندلی استراحتگاه بسا که برای مناطق استراحتگاه هتل ها ، استراحتگاه ها و اقامتگاه های خصوصی طراحی شده است ، با پروژه های مدرن طراحی داخلی هماهنگ است. طراحی آن باعث ایجاد آرامش می شود و به یاد تجربه هایی می رود که باید به خاطر بیایند. با حل تولید کاملاً پایدار ، می توانیم از تعادل آن بین فرم ، طراحی معاصر ، عملکرد و ارزشهای ارگانیک آن لذت ببریم.

نام پروژه : Bessa, نام طراحان : Simon Reynaud, نام مشتری : Thelos.

Bessa صندلی سالن

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.