مجله طراحی
مجله طراحی
خوابگاه دانشجویی

Koza Ipek Loft

خوابگاه دانشجویی Koza Ipek Loft توسط استودیوی craft312 به عنوان مهمانخانه دانشجویی و مرکز جوانان با ظرفیت 240 تختخواب در 8000 متر مربع طراحی شده است. به طور کلی ، ورود به مهمانسرا ، دسترسی به مراکز جوانان ، رستوران ، سالن کنفرانس و صندلی غذا ، سالنهای مطالعه ، اتاقها و دفاتر اداری در چند طبقه 12 ساختمان متشکل از یک ساختمان نوآورانه ، مدرن و فضاهای راحت برای زندگی طراحی شده است. اتاقها برای 2 نفر در سلولهای اصلی که طبق هر طبقه مرتب شده اند ، از دو محفظه و 24 نفر استفاده می کنند.

نام پروژه : Koza Ipek Loft, نام طراحان : Craft312 Studio, نام مشتری : Craft312 Studio Partnership.

Koza Ipek Loft خوابگاه دانشجویی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.