مجله طراحی
مجله طراحی
حلقه

Flowing Arcs

حلقه این حلقه به منظور به چالش کشیدن مفهوم معمولی که بیشتر حلقه ها گرد هستند طراحی شده است. تنها با قوسهایی که در یک خط مداوم جریان دارند ، می توان آن را بر روی هر انگشت یا دو انگشت مجاور پوشید. از آنجا که مانند بسیاری از حلقه های دیگر مدور نیست ، جالب است که روش های مختلفی برای پوشیدن آن بفهمید و همچنین از پوشیدن آن لذت ببرید و از آن لذت ببرید. این حلقه همه کاره با توجه به مشخصات مشتری با فلزات و سنگهای قیمتی مختلف قابل تنظیم است.

نام پروژه : Flowing Arcs, نام طراحان : Sun Hyang Ha, نام مشتری : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs حلقه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.