مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران و بار

Wah Marathi

رستوران و بار سادگی ، کلید اصلی این رستوران بوتیک است. این بازی با ظاهری خاکی و در عین حال رنگهای جسورانه در قالب هنرهای سنتی محلی ، واقعیتها ، نمایشگرها و معاملات به عنوان لباس پوشیدن بازی می شود. عناصر طبیعی - چوب ، سنگ و بازی جذاب نور و سایه تجربه الهی را زنده می کند در حالی که از یک بخش به بخش دیگر می روید. این فلسفه هندی را کاملاً مبتکرانه به نمایش می گذارد و همچنین لذت عملی و در عین حال عاطفی و دیداری را ارائه می دهد.

نام پروژه : Wah Marathi, نام طراحان : Ketan Jawdekar, نام مشتری : Magarpatta Clubs and Resorts Pvt. Ltd..

Wah Marathi رستوران و بار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.