مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه قهوه

Relax

مجموعه قهوه هدف اصلی مجموعه تشویق تغذیه روابط است. این هدف برای بازگرداندن سنت قدیمی قهوه نوشیدن با هم به دنیای پر سرعت امروز است. گروه بتن صنعتی و ظروف چینی ظریف کنتراست غیر عادی ایجاد می کند و بافت های مختلف یکدیگر را برجسته می کند. هدف تقویت روابط مجموعه در اشکال مکمل موارد آشکار می شود. از آنجایی که فنجان نمی توانند به تنهایی بایستند ، تنها وقتی در سینی مشترک خود قرار دهید ، قهوه خانه ها را ترغیب می کند که هنگام قهوه ، با یکدیگر گپ بزنند.

نام پروژه : Relax, نام طراحان : Rebeka Pakozdi, نام مشتری : Pakozdi.

Relax مجموعه قهوه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.