مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی پایدار

X2Chair

صندلی پایدار فرم های سینوسی و انتخاب مواد ، ظرفیت ابتکاری این صندلی را با هزار جان افزایش می دهد. X2Chair نتیجه فرایندی از طراحی آزمایشی است که کاملاً به قابلیت تبدیل محصولات متکی است. این شیء که به صورت چند منظوره طراحی شده است ، از مفهومی برای شخصی سازی کامل پیروی می کند و بیان یک طراحی بوم شناختی است. پالایش زیبایی و سازگاری با محیط زیست به لطف یک مطالعه عملکردی دقیق ، همراه با تحقیق در مورد مواد و روش های ساخت و ساز سازگار با محیط زیست ، نقطه دیدار را پیدا می کند. اطلاعات: caporasodesign.it - lessmore.it

نام پروژه : X2Chair, نام طراحان : Giorgio Caporaso, نام مشتری : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair صندلی پایدار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.