مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی پایدار

X2Chair

صندلی پایدار فرم های سینوسی و انتخاب مواد ، ظرفیت ابتکاری این صندلی را با هزار جان افزایش می دهد. X2Chair نتیجه فرایندی از طراحی آزمایشی است که کاملاً به قابلیت تبدیل محصولات متکی است. این شیء که به صورت چند منظوره طراحی شده است ، از مفهومی برای شخصی سازی کامل پیروی می کند و بیان یک طراحی بوم شناختی است. پالایش زیبایی و سازگاری با محیط زیست به لطف یک مطالعه عملکردی دقیق ، همراه با تحقیق در مورد مواد و روش های ساخت و ساز سازگار با محیط زیست ، نقطه دیدار را پیدا می کند. اطلاعات: caporasodesign.it - lessmore.it

نام پروژه : X2Chair, نام طراحان : Giorgio Caporaso, نام مشتری : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair صندلی پایدار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.