مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی و مفهوم مدل مو

Hairchitecture

طراحی و مفهوم مدل مو نتیجه مو از ارتباط بین یک آرایشگاه - Gijo و جمعی از معماران - FAHR 021.3. آنها با انگیزه پایتخت فرهنگ اروپا در Guimaraes 2012 ، آنها ایده ای را برای ادغام دو روش خلاق ، معماری و مدل مو پیشنهاد می کنند. با توجه به موضوع معماری وحشیانه ، نتیجه یک مدل موی شگفت انگیز جدید است که موهای تغییر شکل را در ارتباط مطلق با ساختارهای معماری نشان می دهد. نتایج ارائه شده ماهیت جسورانه و آزمایشی با تفسیر قوی معاصر است. کار تیمی و مهارت برای تبدیل موهای به ظاهر معمولی بسیار مهم بود.

نام پروژه : Hairchitecture, نام طراحان : FAHR 021.3, نام مشتری : Redken Portugal.

Hairchitecture طراحی و مفهوم مدل مو

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.