مجله طراحی
مجله طراحی
مفهوم معماری شرکتی

Pharmacy Gate 4D

مفهوم معماری شرکتی مفهوم خلاقانه مبتنی بر ترکیب مؤلفه های مادی و غیرمادی است که در کنار هم یک بستر رسانه ای ایجاد می کنند. نقطه مرکزی این سکوی با یک کاسه بزرگ به عنوان نمادی برای یک دستکش کیمیا انتزاعی که در بالای آن یک نمودار هولوگرافی یک رشته DNA شناور پیش بینی شده است ، مشخص می شود. این هولوگرام DNA ، که در واقع نمایانگر شعار "وعده ای برای زندگی" است ، به آرامی می چرخد و سهولت زندگی یک ارگانیسم انسانی عاری از علامت را نشان می دهد. چرخش DNA چرخان نه تنها بیانگر جریان زندگی بلکه رابطه بین نور و خود زندگی است.

نام پروژه : Pharmacy Gate 4D, نام طراحان : Peter Stasek, نام مشتری : Abbott - A Promise for Life.

Pharmacy Gate 4D مفهوم معماری شرکتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.