مجله طراحی
مجله طراحی
مفهوم معماری شرکتی

Pharmacy Gate 4D

مفهوم معماری شرکتی مفهوم خلاقانه مبتنی بر ترکیب مؤلفه های مادی و غیرمادی است که در کنار هم یک بستر رسانه ای ایجاد می کنند. نقطه مرکزی این سکوی با یک کاسه بزرگ به عنوان نمادی برای یک دستکش کیمیا انتزاعی که در بالای آن یک نمودار هولوگرافی یک رشته DNA شناور پیش بینی شده است ، مشخص می شود. این هولوگرام DNA ، که در واقع نمایانگر شعار "وعده ای برای زندگی" است ، به آرامی می چرخد و سهولت زندگی یک ارگانیسم انسانی عاری از علامت را نشان می دهد. چرخش DNA چرخان نه تنها بیانگر جریان زندگی بلکه رابطه بین نور و خود زندگی است.

نام پروژه : Pharmacy Gate 4D, نام طراحان : Peter Stasek, نام مشتری : Abbott - A Promise for Life.

Pharmacy Gate 4D مفهوم معماری شرکتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.