مجله طراحی
مجله طراحی
پوستر

Disease - Life is Golden

پوستر این پروژه از تمایل به ایجاد برخی مفاهیم متولد شده است که می تواند یک محیط اجتماعی را به روشی غیرمعمول توصیف کند و بیننده را به روشی دوستانه حساس کند. ایده اصلی این است که به بیماری مبتلا شود و از نظر بصری جذاب و جذاب باشد. بیماری چیز بدی است ، اما می توان آن را به روشی متفاوت مشاهده کرد.

نام پروژه : Disease - Life is Golden, نام طراحان : Giuliano Antonio Lo Re, نام مشتری : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden پوستر

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.