مجله طراحی
مجله طراحی
دیفیوزر رایحه

Magic stone

دیفیوزر رایحه Magic Stone بسیار بیشتر از یک لوازم خانگی است ، قادر به ایجاد یک فضای جادویی است. شکل آن از طبیعت الهام گرفته است ، به یک سنگ فکر می کند ، که از آب یک رودخانه صاف شده است. عنصر آب به صورت نمادین با موجی نمایش داده می شود که قسمت بالایی را از بدن تحتانی جدا می کند. آب عنصر اصلی این محصول است که از طریق اولتراسوند آب و روغن معطر را اتمی می کند و یک بخار سرد ایجاد می کند. موتیف موج ، برای ایجاد جو از طریق چراغ LED است که هموار رنگ ها را تغییر می دهد. دکمه ظرفیت را کنترل می کنید که همه عملکردها را کنترل می کند.

نام پروژه : Magic stone, نام طراحان : Nicola Zanetti, نام مشتری : Segnoinverso Srl.

Magic stone دیفیوزر رایحه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.